облікові картки

210014. ЗЛОЧИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАХОПЛЮЄ ДЕРЖАВНЕ МАЙНО НА ГАЛИЧИНІ

Львівські правоохоронці намагаються “поховати” кримінальне провадження щодо діяльності злочинної організації, створеної особами, наближеними до народного депутата від ОПЗЖ та одного з керівників міської влади Львова.

Облікова картка    № 210014
Заява від    02.09.2021
Місце події    Львів
Державні органи   

прокуратура Львівської області
ГУ НП у Львівській області
Рада національної безпеки і оборони України
Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Ймовірний замовник    уточнюється
Ймовірний організатор   прокурор Львівської області (2019-2020) Діденко І.В.
Ймовірні виконавці   

слідча СВ Шевченківського ВП ГУ НП у Львівській області Ільницька Р.Б.
керівник Львівської місцевої прокуратури №2 Янчишин С.В.
заступник керівника Львівської місцевої прокуратури №2 Пацюркевич О.В.

Кримінальне провадження   №12013150090001476 від 16.04.2013 (об'єднане)
Судова справа    № 466/9277/14-к
Об'єкти замовного втручання   земельні ділянки міністерства оборони
нежитлові приміщення колишніх військових містечок
об`єкт культурної спадщини XVII століття
майно фізичної особи-підприємця
Заявник   Дерко Петро Євгенович, непрацюючий
Матеріал підготовлений   інформаційне бюро “Сек’юріті ЮЕй”

 

 Зміст заяви

У листопаді 2019 р. слідча СВ Шевченківського ВП ГУ НП у Львівській області Роксолана Ільницька, не маючи відповідної довіреності від керівника слідчого відділу, винесла постанову про закриття кримінального провадження № 12013150090001476 від 16.04.2013. При цьому пані Ільницька особисто жодних слідчих дій у кримінальному провадженні не проводила. За її словами, вона лише дала оцінку доказам, які були зібрані під час проведення досудового розслідування іншими слідчими.

Дивно (!), але на час винесення постанови про закриття матеріалів кримінального провадження в розпорядженні пані Ільницької не було, оскільки усі 16 томів справи знаходились у прокуратурі Львівської області.

Слідчий суддя Шевченківського районного суду м. Львова у серпні 2020 року скасував постанову про закриття провадження як “суперечливу”.

У суді пані слідчу активно підтримувало керівництво Львівської місцевої прокуратури №2 Сергій Янчишин та Олександр Пацюркевич. Про нібито відсутність у діях фігурантів провадження складу кримінального правопорушення представника громадськості особисто проінформувала прокурор Львівської області пані Діденко.

Didenko 
 Прокурор Львівської області (2019-2020) Ірина Діденко. Фото Львів Vgorode.ua


Рік минув, проте справа № 12013150090001476 не доведена до логічного завершення. Причиною є надійний “дах” фігурантів провадження. А саме: керівництво, власники і тіньові опікуни компаній «Укрконверс», «Захід Інтелект», «Західконверс», «Галичартбуд» та «Західна Будівельна Інвестиційна Компанія». Вказані структури є наближеними до народного депутата від партії “Опозиційна платформа — За життя” та/або до одного з заступників мера Львова.

Зловмисники створили злочинну організацію, яка займається привласненням державного майна в особливо великих розмірах, зокрема, земельних ділянок та нежитлових приміщень колишніх військових містечок. Крім того, був знищений об`єкт культурної спадщини — приміщення XVII-го століття.

Причинно-наслідковим зв`язком захоплення державного майна цією організацією стало знищення кухні-їдальні, яку орендував ФОП Дерко П.Є.; збитки підприємця склали близько 900 тисяч грн.

Стосовно прокурора Львівської області Діденко І.В. детективами НАБУ розпочато кримінальне провадження № 52020000000000286 від 25.04.2020. Детективи з'ясовують обставини приховування тяжкого злочину шляхом погодження закриття кримінального провадження № 12013150090001476.

 

Ознаки замовного втручання

1. Непроведення слідчих дій в кримінальному провадженні.
2. Невиконня ухвал слідчих суддів.
3. Ігнороування клопотань потерпілого.
4. Намагання у протизаконній спосіб закрити кримінальне провадження.
5. Отримання ймовірним організатором замовного втручання підвищення по службі (призначення на відповідальну посаду в Офісі генерального прокурора).

 

Від редакції

Інформація про можливе існування злочинної організації, яка протягом багатьох років займається привласненням земельних ділянок міністерства оборони та нежитлових приміщень колишніх військових містечок доведена до Ради національної безпеки і оборони України та Комітета Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

По темі:  Як військове майно перетворити у житловий комплекс так, щоб ніхто не міг знайти кінців (розслідування)