облікові картки

210010. БЕЗПІДСТАВНЕ ЗВИНУВАЧЕННЯ У ШАХРАЙСТВІ

Начальник відділення розслідування злочинів у сфері транспорту СВ УП ГУ НП у м. Києві С. Патлань за погодженням прокурора Київської місцевої прокуратури №7 Ю. Сломінської повідомив про підозру громадянину Росомасі у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 190 ККУ “Шахрайство”. У діях правоохоронців є ознаки замовного втручання. 

Облікова картка    № 210010
Заява від    10.07.2021
Місце події    Київ
Державні органи   

слідчій відділ УП ГУ НП у м. Києві

Київська міська прокуратура

Кримінальне провадження    № 12019100070003014
Судова справа    № 758/1291/20
Ймовірний замовник    виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації  Ганна Олександрівна Дерв'янко 
Ймовірний виконавець    начальник відділення розслідування злочинів у сфері транспорту СВ УП ГУ НП у м. Києві С. Патлань
Об'єкт втручання   громадянин України Росомаха Олександр Степанович
Заявник   на прохання Заявника редакція його прізвище не розголошує
Матеріал підготовлений  

інформаційне агентство "Центр конфліктології і права"

 

Зміст заяви

Колишній співробітник Європейської Бізнес Асоціації Олександр Росомаха, виконуючи вказівки свого керівника Ганни Дерев’янко, у 2018-2019 р.р. здійснив продаж автомобілів асоціації за готівкові кошти. Отримані гроші Росомаха передавав керівнику. Втім пані Дерев’янко вочевидь привласнила гроші і, застосовуючи погрози, змусила свого підлеглого підписати документ, за яким той зобов’язувався повернути начебто вкрадені кошти.

За участю співробітників Подільського управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві стосовно пана Росомахи було відкрите кримінальне провадження №12019100070003014 з ознаками замовного втручання.

 Derevyznko
 Ганна Дерев’янко (фото Українські Новини)

 

Під час здійснення досудового розслідування Росомаха повідомив про всі відомі йому обставини справи. Зокрема, про те, що він перебував з Ганною Дерев’янко в інтимних стосунках, що може свідчити про її давній намір встановити з підлеглим особливі довірчі взаємини для здійснення оборудки.

Незважаючи на відсутність будь-яких доказів вини пана Росомахи, слідчий Подільського УП ГУНП у м. Києві Патлань за погодженням прокурора Київської місцевої прокуратури №7 Сломінської повідомив йому підозру у вчиненні злочину.

  

Ознаки замовного втручання

Відсутні жодні докази, що вказують на причетність Олександра Росомахи до вчинення злочину.

 

Від редакції

Заступник директора ЄБА Ярослава Савастєєва підтвердила факт наявності кримінального провадження стосовно колишнього співробітника і повідомила редакції, що відповідний  обвинувальний акт скерований до Подільського районного суду м. Києва.

49831

На офіційному веб-сайті Подільського районного суду міста Києва вказано, що наступне судове засідання у справі №758/1291/20 призначене на 6 жовтня 2021 року.

Олександру Росомасі загрожує позбавлення волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.