облікові картки

СБУ відкрила кримінальне провадження за нібито фактом вчинення громадянином Ірану шахрайських дій. Провадження містить ознаки замовного втручання з боку працівників СБУ та прокуратури Київської області; ймовірним замовником є інший іноземець.


Слідчі ДБР з численними порушеннями законодавства провели обшук, під час якого у громадянина України була вилучена комп’ютерна техніка, яка перед тим була повернута слідчим Національної поліції в рамках іншого кримінального провадження.


Львівські правоохоронці намагаються “поховати” кримінальне провадження щодо діяльності злочинної організації, створеної особами, наближеними до народного депутата від ОПЗЖ та одного з керівників міської влади Львова.


Начальник відділення розслідування злочинів у сфері транспорту СВ УП ГУ НП у м. Києві С. Патлань за погодженням прокурора Київської місцевої прокуратури №7 Ю. Сломінської повідомив про підозру громадянину Росомасі у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 190 ККУ “Шахрайство”. У діях правоохоронців є ознаки замовного втручання.