про нас

реєстр замовних справ
РЕЄСТР ЗАМОВНИХ СПРАВ — це соціальний медіа-проект, спрямований на забезпечення доброчесності, вдосконалення досудового розслідування та судочинства. Проект передбачає отримання, вивчення та оприлюднення інформації про події, що мають ознаки замовного втручання з боку осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

 

 

Опис проекту

Кожна людина, яка стала жертвою замовного втручання (або журналіст, адвокат, довірена особа тощо) має можливість безкоштовно подати ЗАЯВУ до редакції. Після перевірки отриманої інформації редакція розміщує ОБЛІКОВУ КАРТКУ події. При цьому персональні дані заявника (та інші дані на розсуд заявника) можуть мати конфіденційний характер.

У подальшому інформація про розвиток ситуації у новинному форматі розміщується у розділі ПЕРЕБІГ СПРАВ. Інформація про осіб, які фігурують у статусі ймовірних замовників, організаторів та виконавців замовної справи, розміщується у розділі ФІЛЬТРАЦІЯ.

 

 

Виконавці проекту

Виконавцями проекту є інформаційні агентства, правозахисні організації, адвокатські компанії та окремі журналісти, громадські активісти тощо, які поділяють мету на форми відкритої легальної боротьби за доброчесність влади.

Для підвищення результативності роботи редакція встановила робочі стосунки з Департаментом внутрішньої безпеки Національної поліції України, з Управлінням внутрішнього контролю Національного антикорупційного бюро України та Управлінням забезпечення особистої безпеки Державного бюро розслідувань.

 

 

Автор ідеї проекту: Олександр Краснопьоров, 066-176-86-88

Адвокат проекту: Денис Ципін, 067-327-27-28