перебіг справ
23 жовтня 2021

210015. ТРЮК СЛІДЧОГО ДБР ПАВЛА ЗДОРА

Територіальне управління ДБР у місті Києві, яке має юридичну адресу у Печерському районі м. Києва, для просування “потрібних” судових рішень с порушеннями юрисдикції звертається до Голосіївського суду столиці.

Для створення “законності” клопотання правоохоронна структура фіктивно орендує кімнату в офісному центрі за адресою: пр-т Голосіївський 50.

Про це 23.10.2021 р. у мережі Фейсбук повідомив екс-майор ВСУ Роман Ковальов, якого ДБР обвинувачує у непокорі (див. облікову картку № 210015).

Пан Ковальов зазначив, що старший слідчий Павло Здора вигадав, як вивести з під удару Голосіївський суд і дати їм привід приймати клопотання в порушення закону.

011 

Хочете дізнатися як? Тримайте лайфхак слідчого ДБР Павла Здора.
Ви просто берете стандартний бланк ДБР(фото 1) і додаєте до нього (фото 2) адресу "пр-т. Голосіївський 50", а код ЄРДР (за яким суд має встановити юридичну адресу ДБР) замінюєте на мобільний телефон і ВУА — ЛЯ!” — підкреслив колишній військовослужбовець.

Таким чином Голосіївський суд (суддя Притула) критично обмежив час на ознайомлення Романа Ковальова з матеріалами кримінального провадження з ознаками замовного втручання.