перебіг справ
29 вересня 2021

210015. ВИКОНАВЦІ ПОСПІШАЮТЬ ЗІ СПРАВОЮ МАЙОРА КОВАЛЬОВА

21.09.2021 р. слідчий суддя Голосіївського районного суду м. Києва Алла Слободянюк у сумнівний спосіб задовольнила клопотання слідчого ДБР Павла Здора щодо надання майору Ковальову та його захисникам 5 діб для ознайомлення з матеріалами досудового розслідування (справа № 752/20358/21, облікова картка № 210015).

Зазначене клопотання було подане поза межами територіальної юрисдикції, де здійснюється досудове розслідування (Печерський район Києва). При цьому захисник майора Ковальова був проінформований лише за годину до початку судового засідання, а сам Ковальов взагалі не був обізнаний про намір слідчого у судовому порядку обмежити йому термін ознайомлення зі справою. Більш того, з ухвалою суду підозрюваний ознайомився лише 24.09.2021 р., коли майже сплив призначений суддею термін. 

Kovalov 
 скріншот з сюжету "Телеканал Прямий"

 

У своєму клопотанні слідчий зазначив, що підозрюваний зволікає з ознайомленням з матеріалами досудового розслідування. Втім майор Ковальов це категорично заперечив. В апеляційній скарзі колишній військовослужбовець зазначив, що під час ознайомлення він виявив невідповідність нумерації сторінок справи із описом, а тому вирішив ставити позначку про ознайомлення на кожному аркуші, чим викликав неабияке обурення з боку слідчого.

Клопотання слідчого погодив прокурор Київської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону Руслан Балійчук.

Наразі невідомо, чи взяв Київський Апеляційний суд скаргу майора Ковальова до розгляду.