перебіг справ

Островський звернувся зі скаргою до Начальника Департаменту патрульної поліції на неправомірні дії патрульних поліцейських.


09.11.2021 р. Шевченківській районний суд м. Києва в рамках підготовчого судового засідання повернув прокурору обвинувальний акт у кримінальному проваджені за обвинуваченням екс-майора ЗСУ Романа Ковальова.


Територіальне управління ДБР у місті Києві, яке має юридичну адресу у Печерському районі м. Києва, для просування “потрібних” судових рішень с порушеннями юрисдикції звертається до Голосіївського суду столиці. При цьому для створення “законності” клопотання правоохоронна структура фіктивно орендує кімнату в офісному центрі за адресою: пр-т Голосіївський 50.


Судове засідання у справі майора Ковальова відбудеться 09.11.2021 р. у Шевченківському районному суді м. Києва. Початок о 10.00.


21.09.2021 р. слідчий суддя Голосіївського районного суду м. Києва Алла Слободянюк у сумнівний спосіб задовольнила клопотання слідчого ДБР Павла Здора щодо надання майору Ковальову та його захисникам 5 діб для ознайомлення з матеріалами досудового розслідування.


Судове засідання, що призначене на 06.08.2021 року по справі №366/3413/18 за обвинуваченням Артема Руденка у вчиненні кримінального правопорушення, у черговий раз не відбулося.


Придніпровський районний суд м. Черкаси 01.04.2021 р. визнав екс-керівника Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Черкаській області невинуватим у вчиненні кримінального правопорушення.